| Loewee a întrebat:

As dori un guide despre ochelari de soare pentru. barbati. Tot ce am gasit pe google a fost despre femei straight face. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| RS4 a răspuns:

Da, nu stiu cat de folositor ti-ar fi, sau daca ai sa gasesti, important e sa porti ceva cu car esti tu multumit! desi e la moda sa porti ochelarii aceia trendy cu lentile mari sau cei care au lentila cat toata fata, eu nu voi purta niciodata asa ceva! trebuie sa fi tu multumit de ei! mai importanta e protectia care o ofera lentila, acolo sa fi atent, chinezariile si turcismele de 2 lei mai mult fac rau ochiului spre deosebire de o lentila scumpa facuta in ani de cercetare! Eu port acum Oakley Monster Dog polarized! de cand i-am pus pe ochi, nu imi mai trebuie alta marca de ochelari! ei fac pentru armata SUA si pentru pilotii avioanelor de vanatoare acel shield de la casca! deci repet, calitatea lentilei e de urmarit, mai putin forma! la o adica, poti purta orice forma, doar pentru capul uman au fost ganditi! bafta!

3 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Adica ce sa gasesti mai exact despre ochelari de soare pentru barbati? firme, care sunt mai buni sau ce?

| Loewee explică (pentru RS4):

Ce ar trebui. sa poarte cei cu capul oval / patrat/ tuguiat (un guide ce si cum sa porti ) Scuze ca nu am fost explicit mai sus happy