| anonim_4396 a întrebat:

buna TPU...as vrea sa ma tund si nu stiu cum. dati-mi idei, poze cu tunsori pentru par mediu

Răspuns Câştigător
| anonim_4396 explică (pentru Iulia20):

Imi place prima

| Iulia20 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da si mie:Xbig grin

| anonim_4396 explică (pentru Iulia20):

Cred ca pana la urma asa am sa ma tund, doar ca vreau capetele si mai subtiate

| Iulia20 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placere si sper sati stea binebig grin

7 răspunsuri:
| l1feincolor a răspuns:

Pai,.depinde cum ai parul acum, si cum arat big grin. Ca sa stiu ce ti s-ar potrivi,. Pune o poza cu tine, sau arata-ne o frizura de par care seamana cu a ta. Eu numai asa imi dau seama ce ti s-ar potrivi happy

| anonim_4396 explică (pentru l1feincolor):

Am pus poza cu mine...da merge greu, oricum m-am saturat de cum is tunsasad, vreau altceva