| BETTYNA a întrebat:

as vrea sa-mi schimb si eu look-ul si nu stiu cum sa ma tund. Vreau si eu cateva imagini cu tunsori (si denumirea lor ) mai trendy si sa arat bine, ps:am fata rotunda si parul un pic ondulat dar nu conteaza ca mi-l indrept. apropo cum se numeste tumsoarea lui Miley din aceasta fotografie : http://www.haymagazine.ro/wp-content/uploads/2011/08/mil ey-cyrus-2011.jpg?
multumesc.

1 răspuns:
| Daehyun a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/search aici sunt multe tunsori si despre tunsoarea lui Miley nu stiu nimic dar stiu o frizura mai faina decat cea a lui Miley se numeste Caroline Black da le Seach pe Google si o sa-ti dea rezultate sper sa-ti placa pwppp!