| maryana_6812 a întrebat:

Va rog dati-mi niste linkuri cu tunsori pentru par ondulat sau niste pareri cum ar trebui sa ma tund in asa fel incat sa mi se aseze parul. Am parul ondulat si este lung cam pana la umeri si as vrea sa-mi schimb look-ul.happy

1 răspuns:
| Elial a răspuns:

Buna! Vezi daca acest site iti este de folos! http://www.tunsori.net/categories/3/tunsori-pentru-par-mediu.html Ai putea sa ti-l mai tunzi in scari si sa-ti lasi breton intr-o parte pe care sa ti-l faci drept cu placa tot timpul... funda?