| buBuzZyK a întrebat:

Buna TPU as vrea sa stiu de la cei ce au folosit Alcachofa de Laon daca chiar functioneaza?

3 răspunsuri:
| Justmeandmysmile a răspuns:

E un ra*at total, scuzati-mi limbajul.Nu e bun de nimic, poti sa citesti siforumuri sau scrii pe google alcachofa de laon pareri si vezi cate comentarii negative. Unele persoane s-au simtit rau altele s-au ingrasat.Deci nu cumpara.

| mixxjim a răspuns:

Cred ca gasesti mai multe opinii pe net daca dai o cautare pe google, ca si eu m-am interesat. din cate am vazut eu, nu functioneaza. am dat o privire si pe site-uri straine, si femeile din strainatate spun acelasi lucru, e o minciuna. aceasta planta inseamna anghinare din Laon (localitate din Franta) si culmea culmilor a fost sa vad comentarii ale oamenilor din Laon spunand ca nu mai exista deloc aceasta planta in Laon laughing

| buBuzZyK explică (pentru Justmeandmysmile):

Multumesc~