| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa stiu si e in cat timp imi va creste parul? ieri m-am tuns putin... acum e un pic mai jos de umeri inainte era pana la coaste. mami e cam suparata pentru ca ea vrea sa imi lase parul sa creasca. majoritatea colegelor mi-au spus ca mie imi creste parul repede si as vrea sa stiu cam in cat timp o sa fie ca inainte. va rog!:X o sa imi ia mai mult de un an? fundita:X:X

4 răspunsuri:
| gki1980 a răspuns:

Parul creste 1 cm pe luna, maxim 15 cm pe an...o sa tot fie vreo 1 an jumatate- 2 ani

| Madelina a răspuns:

Cumpara de la farmacie ulei de ricin si date pe cap o sa-ti creasca mult maii repede parul asa am facut si eu cand m-am tuns

| Tavy100 a răspuns:

Nu o sa ia un an, mie imi creste parul in 3 luni aprox 9 centrimetri, altora cate 5 cm, depinde de tine, de ex eu folosesc sampon de urzica si din cate am auzit creste viteza de cresterea parului de 1.4 ori mai mult si intareste parul (rezistenta) si il inndeseste ( il am des :X)

| Criss003 a răspuns:

Am auzit pe cineva care folosea ulei de ricin si i-a cazut foarte mult din par