| marianadrea124 a întrebat:

as vrea niste sfaturi, azi m-am tuns foarte scurt adica cam pana la umeri,. si imi sta groaznic.planc non-stop.si ma gandesc ca nu o sa mai ies din casa pana cand imi va creste. ce pot face sa creasca mai repede, cam cat creste parul intr-o luna? help plzzcrying

Răspuns Câştigător
| fuckThisLife a răspuns:

Foloseste ulei de ricin, este perfect pentru cresterea parului, gasesti la plafar e cam 5 lei sticluta si te dai o data sau de 2 ori pe saptamana,pentru un efect cat mai rapid, dai pe par seara cand e uscat si lasi pana dimineata, vei fi uimitahappy

7 răspunsuri:
| Someonelikeyou a răspuns:

Hei, hei.ai putea sa incerci sa iti prinzi parul cu niste agrafe ceva. Am avut si eu probleme din astea, dar tot timpul gaseam metode cum sa`mi prind parul.

http://girls.eurosibiu.ro/......592174.jpg
iti dau niste idei cum ai putea cu clame:)

ai putea sa te mai tunzi, dar ideea e ca nu stiu cum ai parul acum.:-? ai macar o poza ceva cu noua tunsoare?:)

| XDarkAngel a răspuns:

Asa patesc majoritatea celor care se tundtongue. nu-i nimic, o sa te obisnuiesti. incerca sa-ti faci o coafura pe noua tunsoare care sa arate bine pentru inceput.
iti poti lua si extensii, da nu prea ii cazuhappy.
bafta:*

| Buttercup30 a răspuns:

Pai incearca sa-l indrepti sau sa-l ondulezi poate nu-ti mai sta asa groaznic cum spui. tine-l strans in coada daca nu.Si fa-ti tratamente cu ulei de ricin si vitamina A uleioasa

| Ioana_9117 a răspuns:

Daca il ai ondulat, incearca sa il indrepti cu placa. daca te-ai tuns azi, o sa vezi ca peste cateva zile o sa se aseze putin altfelbig grin incearca sa il tii prins in cat mai diferite feluri sau pune-ti niste extensiibig grinbafta:*

| nikol a răspuns:

Bea foarte multe lichide si o sa vezi ce repede iti va creste parul.Parul e ca si o planta trebuie sa ii dai apa sa creasca.la mine a functionat il aveam si eu scurt si acu il am mai lungut.

| ionutz0116 a răspuns:

Nu stiu cum arati dar eu iti zic sa nu iti faci griji din cauza parului. Oricare fata este frumoasa in stilul ei, cu parul lung sau scurt.

| Lariiiiiiiiiii a răspuns:

Pai si eu am patit.si de m-am tras incontinuu de el nu a crescut la lochappy.dar incearca sa iti pui diferite agrafe sau accesorii de par si o sa vezi totusi o inbunatatirewinking