| ItzZiBitzZi a întrebat:

Heii, TPU. Am o nemultumire cu care ( probabil ) v-ati mai confruntat si voi. In vara asta ( august, daca nu ma-nsel ) m-am tuns in scari pana la umeri. Acum am parul putin peste umar. Nu stiu ce sa mai fac sa creasca mai lung si mai repede. FUNDA love struck

Răspuns Câştigător
| Kitty234 a răspuns:

Si eu vreau acelasi lucru doar ca al meu e un pic mai lung si il vreau drept tot, si in fata si in spate. Coafeza mea mi-a spus sa imi tund varfurile la fiecare 2 luni si sa folosesc un balsam potrivit tipului meu de par. Parul creste natural nu-i poti accelera ritmul de crestere. :*

1 răspuns:
| Rakanishuu a răspuns:

Aplică o mască pe baza uleiului de ricin.