| oanaoana24 a întrebat:

Buna TPU.As vrea si eu sa imi schimb look-ul insa nu m-am decis cum sa o fc...am parul lung, cam subtire si fara volum. Ce tunsoare imi recomandati.mersi

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi aici, http://www.lyla.ro/tunsori/
Pa, pa.

| DutzyX a răspuns:

Nu este nevoie sa il tunzi ca sa iti schimbi look-ul. Daca il porti mereu desprins,de acum incearca diferite 'coafuri'.Si nu ma refer in special sa il ondulezi, indrepti, etc.
Prinde-l in diferite stiluri.
Intra pe youtube si scrie easy hiarstyles.Gasesti multe.Eu personal as vrea sa imi fac o coada impletita in 4 dar nu am parul destul de lung ca sa pice frumos.
Succes!