| Cioofoolicii a întrebat:

As vrea si eu sa stiu cum aflu daca am fost cu adevarat reprezentant avon?

2 răspunsuri:
| erika13 a răspuns:

Daca ai semnat un contract si ai dat o copie de buletin la cineva care se ocupa cu avon si daca ai primit confirmare prin e-mail in care scrie nr de reprezentanta si parola si poti sa intri pe sit-ul avon atunci esti reprezentanta avon poti face comenzi si succes in continuare pa

| ChristinneVonD a răspuns:

Daca ai dat comenzi si ti-au fost livrate ori la domiciliu, la posta sau la sediul Avon din orasul tau sau daca ai achitat facturile respective atunci normal ca ai fost!
Cam ciudata intrebarea!