| Romania2014 a întrebat:

Cine vrea sa devina Reprezentant Avon?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sincer nu vreau. Hey, era o baba cu care am vorbit pe mess despre asta zicea ca este pe numele mamei sale. Si zicea ca poti sa lucrezi daca ai minim 15 ani...happy Nu?happy

| SweetCristina a răspuns:

De la cati ani se poate?

| Romania2014 explică (pentru SweetCristina):

De la 12

| Addaa1998 a răspuns (pentru SweetCristina):

De la 16 ani

| bekobeko a răspuns (pentru SweetCristina):

Orice varsta. Daca nu ai 18+ poti fololsi copia de buletin a mamei tale sau a tatalui tau. Daca mai doresti sa devi reprezentant Avon lasa un mesaj

| Ioana_Iosif_1993 a răspuns:

As dori eu... se poate dacă am 12 ani (în aprilie 2015 fac 13)? Sa-mi dai niște detalii te rog!
Mulțumesc!

| rocata a răspuns:

Salut! reprezint o companie ce produce si vinde bijuterii din argint. te-ar interesa sa vinzi pe baza de catalog? poti castiga destul de usor 300-500 lei / luna. astept raspunsul tau.