| ღmarynaღ a întrebat:

Buna TPU as vrea si eu sa stiu un sampon foarte bun, care lasa parul matasos stralucitor si drept, in afara de elsev big grin

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Niciun șampon nu poate să îl facă drept, cel mult mai ușor la pieptănat.
Garnier, Hemel, etc.
Pa, pa.

| LoOvE a răspuns:

"pitbull60" te corectez.Clear nu este bun de nimic.Iti face parul uleios dupa 2 zile de la spalare, iti face multa matreata chiar daca te speli regulat

Acum sa revin la intrebare.De cand sunt mica ma spal cu. Este foarte bun, mai ales ca este facut de americani.

Raspuns:head & shoulders

| Passion_1840 a răspuns:

Eu iti recomand Pantene. il folosesc de 6 ani si sunt foarte multumita. Sampon, balsam si masca.
Sper ca am fost de ajutor! :*

| Liniuta_3048 a răspuns:

Este Garnier, drept și strălucitor, sau poți alege Nivea Anti mătreața +Pure Gloss, Syoss Shine

| anna_1849 a răspuns:

Am folosit si elseve si clear eu si parul mi se ingrasa si nu este bun dar de cand folosesc syoss(shine si anti dandruff) parul meu e altfel matasos moale si se descurca mai repede happy
ti-l recomandwinking

| pitbull60 a răspuns:

Clear