| Marianaawrtey5 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un sampon care lasa parul matasos. Recomandari? (Funda)

Răspuns Câştigător
| Tara98 a răspuns:

Dacă vrei părul mătăsos nu încerca clear\head&shoulders sau porcăriile astea pentru că sunt puternice și s-ar putea să te trezești cu mătreață și cu părul tern și uscat. Recomand cele de la Elseve sau Schwartzkopf, orice ar fi, cu keratină :*

4 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

In primul rand,samponul se alege in functie de felul parului:uscat, gras, normal. Poti folosi si balsam. Dupa spalare, oricare sampon, face parul matasos.
Eu prefer sampoanele romanesti.

| byabubu a răspuns:

Eu ma spal cu Nivea, dupa parerea mea e cea mai buna gama.

| BeatrizBetty a răspuns:

Clear! Nu conteaza daca e sau nu cu volum!winking

| DiannaM94 a răspuns:

Depinde care se potriveste parului tau. Scalpul poate fii sensibil la anumite sampoane. Incearca Clear, Head& Shoulders sau Syoss.