| Derude a întrebat:

Buna TPU
Astazi m-am tuns la 0, iar acum as vrea sa imi las parul sa creasca, dar acesta este destul de rar.Ce sfaturi imi recomandati pentru a-l indesi? Mentionez ca mi-am cumparat ulei de ricin si duc un stil de viata relativ sanatos, pentru ca stiu ca si asta conteaza pentru a avea par sanatos
Multumesc!

3 răspunsuri:
| Dinu_Andreea_2000 a răspuns:

Https://www.pretulverde.ro/......-grow.html - este foarte bun și nici nu costa mult. L a încercat o prietena și a fost foarte mulțumită de rezultat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Minoxidil sau nanoxidil, gasesti review-uri si poza pe google.