| Vampiregirl_7516 a întrebat:

Buna TPU :*
ati incercat serul pentru varfuri deteriorate de la gerovital
http://farmec.ro/ser-pentru-varfuri-deteriorate/
eu am incercat LOTIUNE REGENERANTA CU PETROLEUM am folosit 3 luni
fara rezultat :( oare atunci nici acest produs nu o sa aiba efect asupra parului meu
sau stiti altceva mai bun pentru varfuri
mersi anticipat
:*:X
ps

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Numai foarfeca poate veni de hac vârfurilor deteriorate/degradate, ține minte!
Acest ser are rol de "adjuvant", nu face minuni dacă nu te protejezi împotriva plăcii de îndreptat (utilizarea ei cât mai rar), expunere prelungită la soare sau frig puternic (ger), evitarea spălării cu apă fierbinte, etc.
Pentru un păr frumos și vârfuri sănătoase trebuie să tai din el (vârfurile, în mod special) la 2-3 luni, are un aspect îngrijit.
Cu plăcere!
Pa, pa.

1 răspuns:
| katherinepierce a răspuns:

Eu am incercat si nu e prea buna
nici mie nu a functionat serul cu petroleum...