| DestinyDD a întrebat:

A folosit careva lotiunea regeneranta cu petroleum de la Gerovital? Vreau si eu opinii legate de acest produs.

1 răspuns:
| alexutsuuu a răspuns:

Da, eu o folosesc si crede-ma e foarte buna.Si nu ma bazez pe reclama, caci e a 2 saptamani de cand o folosesc si deja nu-mi mai cade 1 fir de par. Ti-o recomand cu caldura, nu e foarte scumpa eu am dat 18, 5 lei.
PS:Eu am folosit-o fara samponul regenerant, dar la spalarea pe cap am folosit Samponul pentru caderea parului tot de la gerovital plant, si m-am clatit cu otet sau lamaie.
Nu imi mai cade 1 fir, desi inainte imi cadeau suvite intregi.Sarbatori fericite si multa sanatate!