| ıllıllı KaTyıllıllı a întrebat:

Azi mi-am cumparat o placa de par remington s1005... ce parere aveti despre acesta placa?big grin:X

Răspuns Câştigător
| Șâret a răspuns:

Am si eu.Este foarte buna, nu arde parul, nici nu-l infoaie tare, sunt multumita.winking

4 răspunsuri:
| ciufiXXXXXX a răspuns:

Iti spun sincer: orice placa Remington ti-ai lua vei fi foaaarte multumita:X
sunt cele mai taritongue

| dream95 a răspuns:

Astea sunt cele mai bune, de curand mi-am luat si eu de la Remington si e suuuper, sunt f multumita love struck!

| Meli_7221 a răspuns:

Same here. Am placa de la Remington de 1 an si. Sunt mai mult decat multumita de ea.

| Andra_7621 a răspuns:

Am si eu zic ca ai facut o alegere buna