| anonim_4396 a întrebat:

azi mi-am luat tinctura de castelani si in sticluta nu are culoarea rosie, e un fel de violet, mov, ceva de genu, in niciun caz rosu sau ceva legat de aceasta culoare...asa trebuie sa aiba culoarea in sticluta, dar pe par, sau cand ii pun apa va iesi rosie?

3 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Evident, e o culoare specifica tincturii.

| TatianaCecilia a răspuns:

Nu o folosi daca nu e rosie in sticluta..sigur sa incurcat cel/cea de unde ai cumparato.

| TatianaCecilia a răspuns:

Nu.Nu stiu cum arata.traiesc in padure alaturi de ochelarii mei fake si cum am o problema minuscula dau fuga la comp si ma vait.ti-am zis parerea mea, dar se pare ca esti prea inganfata sa o accepti.atunci ma intreb ce cauti aici de fapt?