| Lorena789456 a întrebat:

Buna TPU? Cam cat costa o crema si o pereche de boxeri de la Victoria Secrets?

Răspuns Câştigător
| ApofissPapaya a răspuns:

Boxeri in jur de 150-200 lei, si o crema undeva pe la 50. Numai bine! happy

3 răspunsuri:
| PerfectInsanity a răspuns:

Sunt niste porcarii. te sfatuiesc sa nu te dai cu creme straine, gerovital e cea mai buna firma de creme din lume si e romaneasca. Singura crema care nu creeaza dependenta

| ShopAmerica a răspuns:

Sfatul meu e sa cumperi prin intermediul www.shopamerica.ro, fiindca iti ajung produsele mai repede (2-3 sapt), te costa mai putin si scapi de stresul cu plata cu card. Produsele sunt 100% originale, fara dubii, fiindca sunt cumparate direct de pe site-ul oficial Victoria Secret

| antoniaantonia7mai a răspuns:

Crema costa 500 de leii..conteaza de care ..in rest nushh