| vanessa_8029 a întrebat:

Buna!

a comandat cineva de pe victoria secrets?

cat costa transportul si in cat timp ajunge comanda?

funda

2 răspunsuri:
| ShopAmerica a răspuns:

Poti cumpara direct sau prin intermediari. Direct, transportul costa in functie de valoarea totala a produselor cumparate si dureaza 3-4 saptamani. Prin intermediar (de ex. www.shopamerica.ro) costa mai putin si comanda ajunge mai repede (2-3 saptamani)

| tyna90 a răspuns:

Hey transport il afli foarte usor daca iti faci un cont pe www.victoriassecrets.com
eu am un cont acolo... transportul pentru Romania costa 27. 99 usd si ajunge in 14-20 zile lucratoare... dar mai ai un obstacol :( vama,
trebuie platita deoarece comanda nu este trimisa din UE.
Eu mi-am comandat ceva din china dar a trebuit sa platesc vama 120 ron la suma de 300 usd.