| sindmt a întrebat:

Cand incep reducerile de iarna in magazinele de haine? Dau Fundaa!

Răspuns Câştigător
| Flaviia16 a răspuns:

Dupa sarbatori, in ianuarie happy La cele mai multe magazine e dupa Sf Ion adica dupa 7 ianuarie

8 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
La inceputul lui ianuarie, multa lume merge atunci deoarece preturile sunt super avntajoase.

| mona a răspuns:

Pe la sfarsitul lui ianuarie

| andreiasavescu a răspuns:

Reducerile la haine au inceput inca din luna ianuarie. Eu mi-am luat din mall o tinuta foarte misto de la bershka, insa acum probabil o sa gasesti doar marimile extreme, gen xxl, ca nu prea a mai ramas nimic in stoc, de aceea iti recomanda sa vezi ce gasesti prin magazinele online sau pe site-ul www.reducerihaine.net

| LolaLollita a răspuns:

In ianuarie!

| AmanoYuno a răspuns:

La sfarsitul lui februarie

| Rolleer a răspuns:

Buna pe Redusimo vei gasi pe toate: http://www.redusimo.ro

| xFakeSmilex a răspuns:

Depinde de magazin, dar in principiu dupa 3 ianuarie. Data fixa nu stiu, dar dupa aceasta data cu siguranta vor fi reduceri.

| cuib a răspuns:

3 ianuarie