| HubbaBubbaGirl a întrebat:

TPU! Care e cel mai bun spray / cea mai buna lotiune cu efect de protectie impotriva placii?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
NU EXISTĂ AȘA CEVA!
Nu mai folosi placa, alege o tunsoare lejeră și aplică pe vârfuri ulei de argan.
Pa, pa.

| Bondarel99 a răspuns:

Cele mai bune sunt cele profesionale gen tony&guy,tresseme,wella dar astea se gasesc doar pe net pe site-urile internationale(ebay, amazon).Eu le-am folosit pe cele care se gasesc la noi in magazine(syoss, avon, kallos, gerovital) si nu prea sunt bune de nimic...

| Oviiyy a răspuns:

Incearca sa nu il mai dai des cu placa, iar daca nu se poate ofera-i un tratament de par pentru a fi mai tare firul de par. incearca ceva naturist, cu ulei de masline extravirgin 100% si mai intra www.uleimasline.info acolo gasesti destule informatii

| Immjustalittlecupcake a răspuns:

Eu am acest spray:
http://1001cosmetice.allshops.ro/......PLACA.html

Sunt foarte mulţumită de cum îşi face treaba. Şi pe lângă mai are şi un miros foarte plăcut.