| kariny06 a întrebat:

Buna TPU!

Caut de mult timp un site de modificat poze. Adica sa pun niste chestii pe poze nu cu rame... Dar asi dori sa fie online.
Merci!

App...Scuzati categoria (:

Răspuns Câştigător
| Crina25Ina a răspuns:

1.Photofunia 2. Funphotobox 3.Photo505 4. Loonapix 5. Pizap 6.Imagechef 7.Funny.pho.to 8. Faceinhole 9. Dumpr 10. Writeonit, 11.Caption 12. blingee.com 13. picnik. 14.
Pixer 15. onlinephototool 16. editor.pho 18. pixenate. 19. blibs.com/editor
20. befunky.com 21 .zazzle.com 22. lookwow.com 23 .flickr.com
24. es.grafme.com/index.php

6 răspunsuri:
| a răspuns:

Http://pixlr.com/editor/
eu acesta il folosesc doar ca dureaza putin pana intelegi cum trebuie lucrat cu el

| kariny06 explică:

Am uitat sa va spun... Fara pizap

| kariny06 explică:

Da, dar nu e ceea ce vreau eu...eu vreau ceva in genu, sa pun niste buline pe poze...