| numaicumvreaueu a întrebat:

Ce parere aveti despre site-ul electrostil.ro? multumesc anticipat.

5 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Pai acum cata incredere sa ai intr-un magazin care nu are niste date de identificare clare (sediu, cui, numar de telefon fix, cont bancar), cu o adresa de e-mail de yahoo (chiar daca o fi platita), nu are niste termeni detaliati si conformi cu legislatia (nu se specifica nimic de retururi).
Cine stie cum sunt si serviciile post-vanzare

| Clawd3lw a răspuns:

E destul de ok. Numele nu prea se potriveste avand in vedere produsele acestuia. Preturile sunt acceptabile dar ramane de vazut cu livrarea acestora.

| andreebutterfly a răspuns:

Buna!
E acceptabil, daca vrei sa cumperi de pe net, gandeste.te bine, poti cumpara si de la tine din oras.
Succes!

| Alexandra_2116 a răspuns:

Nuuu, categoric nu, in afara de faptul ca produsele sunt niste chinezarii ordinare, cei de pe site-ul respectiv refuza sa trimita banii inapoi in caz de produs care nu corespunde cerintelor. Chiar zilele trecute am primit produsul si am fost profund dezamagita, mi-au promis certificat de garantie de 2 ani si nu am primit nimic, iar cand am sunat sa clarific mi s-a spus ''ce importanta mai are''

| Marius_Ionut_1988 a răspuns:

Nu cumpărați după electrostil, produsele nu sunt ca cele din poze ci sunt niște chinezării de o calitate jalnica, niște nenorociți nu vă lăsați păcăliți ca mine!