| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU, ce sa fac ca sa nu îmi mai rup coșurile, iau un tratament dar tot îmi rup coșurile. Si nu stiu ce sa fac.
Scuzați categoria. Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| R0R0 a răspuns:

Nu mai face asta. Gandeste-te ca nu e bine ce faci.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Incearca sa-ti bandajele degetele, in felul asta nu vei reusii sa te mai ranesti sau sa-ti iei cozile!

| Assassina a răspuns:

Buna! Ai nimerit categoria, stai linistit/a.Deci du-te la farmacie sau la magazine naturiste si intreaba de argila de baut.Cumpara o cutiuta mica, du-te acasa, da-o prin razatoare pana se face pulbere si stoarce niste castravti(2-3) amesteca pana obtii o subtanta omogena, iar apoi aplic-o pe fata.Din momentul in care se usuca peste tot, las-o 5 mnute si clateste-o.Ai sa vezi ca ai tenul ca de portelan si cosurile nu vor mai iesi in evidenta. Repeta tratamentul timp de o saptamana si cosurile vor disparea complet.O zi frumoasa si bafta!
PS:Exista la magazine in pliculete argila "speciala" pentru masti dar cea de baut e mai eficienta.PA!