| RebelDemon a întrebat:

cine imi poate spune si mie cum as putea sa imi fac vreza asa http://www.gophoto.it/......?/view.php sau ceva asemanator

funditaAAA!

Răspuns Câştigător
| Mangustă a răspuns:

La majoritatea barbatilor le sta pur si simplu asa pentru ca au parul des sau pentru ca asa l-au tinut mereu. Poti sa folosesti si spuma sau fixativ. La fixativ e simplu, iar la spuma dupa ce o agiti si o pui pe degete incepi sa-ti dai parul pe spate apoi poti sa-mi mai asezi doar superficial cu o perie foarte deasa. Evita gelul pentru ca iti face parul sa arate foarte murdar...