| Diana254 a întrebat:

Cine imi poate spune si mie dintre Wella Professionals si L'oreal Professionnel care este mai buna? Am mai folosit sampon de la L'oreal pentru hidratare, a fost foarte ok. Am parul blond si a fost cret insa din cauza placii de par si a vopselei buclele si-au pierdut din elasticitate sunt mai mult"lasate".Imi poate recomanda cineva un sampon/masca/ulei/spray ceva ce ii poate reda elasticitatea? Dau funda*multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| SakuraTheCherryBlossom96 a răspuns:

Parerea mea e sa folosesti produsele de la L'oreal deoarece sunt chiar bune.Pentru problema ta cred ca ar trebui sa folosesti gama L'Oreal Elseve Arginine Resist x3. Si eu am bucle si mie mi-a redat elasticitatea lor Elsev-ul, merita sa dai banii pe el.

1 răspuns:
| BlaaBlaa a răspuns:

Eu folosesc masca si sampon de la Elseve Arginine Resist x3 care e din gama L'oreal si sunt extrem de multumita de el, eu am un par foarte uscat si sincer mi se pare cel mai bun. happy