| Diana254 a întrebat:

Cine imi poate spune si mie dintre Wella Professionals si L'oreal Professionnel care este mai buna? Am mai folosit sampon de la L'oreal pentru hidratare, a fost foarte ok. Am parul blond si a fost cret insa din cauza placii de par si a vopselei buclele si-au pierdut din elasticitate sunt mai mult"lasate".Imi poate recomanda cineva un sampon/masca/ulei/spray ceva ce ii poate reda elasticitatea? Dau funda*multumesc!

Răspuns Câştigător
| adedragutzik a răspuns:

Aceeasi situatie a fost si la mine.Am folosit multe produse inclusiv Wella si Loreal, dar a fost in zadar.Acum 2 saptamani, o doctorita mi-a recomandat gama de la Gerovital.M-am dus la farmacie si am luat sampon, ser pentru varfuri despicate, balsam si protectie cu care ma dau in fiecare zi. Sunt foarte bune si ti le recomand cu placere happy Sper sa-ti fi fost de folos :*