| NotToday a întrebat:

Cremele de fata pentru copii sunt eficiente si pentru adolescenti sau adulti? happy

Răspuns Câştigător
| LolaLollita a răspuns:

Buna.
Parerea mea e urmatoarea: Cremele de copii ar trebui folosite de copii, cremele de adolescenti ar trebui folosite de adolescenti si cremele de adulti ar trebui folosite de adulti. Nu intotdeauna sunt eficiente altfel.

7 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Eu zic ca nu are ce sa iti faca deoarece tenul unui adolescent nu e asa de sensibil ca cel al unui copi dar mai bine folosesti cereme speciale pentu varsta ta.

| FemeiaPisică a răspuns:

Nu, tenul copiilor este diferit de cel al adolescentilor sau a adultilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde daca nu ai alergie

| PinkPanter a răspuns:

Nu totdeauna, depinde

| TestPetrut a răspuns:

NU, o sa te faci urat daca te dai cu ele dar nu cu toatewinking

| NotToday explică:

M-am documentat. Doar cele naturale au acelasi efect.

| DeyutzaDeea a răspuns:

Nu chiar sad