| TawnyDean a întrebat:

Cremele epilatoare sunt eficiente? sunt mai bune decit lama?

5 răspunsuri:
| LifeFail a răspuns:

Da, cu siguranţă sunt mai bune.
Baftă!

| deea07 a răspuns:

Logic ca da, desi creste cam in acelasi timp parul si la crema si la lama, dar la crema firul de par nu se ingroasa. Desi cea mai buna metoda de epilat e cu epilatorul sau cu cremabig grin Pupici:*

| NoNameMe13 a răspuns:

Da, sunt eficiente si iti fac si pielea frumoasaaa ^-^
Sa nu folosesti niciodata cearahee hee

| lookinback a răspuns:

Da,cremele epilatoare sunt mult mai bune decat lama sau aparatele de epilat.Eu folosesc numai crema de epilat,e foarte buna, nu te iriti, si in plus ati lasa o piele catifelata.

| aleksa_2216 a răspuns:

Sunt eficiente, dar tot mai bine te faci cu lama, sau aparatu':X sper ca te-a ajutat.:X pops