| laraaaa a întrebat:

cu ce as putea sa asortez niste pantaloni scurti cu talie inalta? [toata tinuta din cap pana in picioare ]. Vreau idei, daca se poate si poze pentru inspiratie. Cele mai multe, frumoase si originale idei, poze -fundita si voturi!

2 răspunsuri:
| IateyourCookie a răspuns:

Poti incerca sa iti iei un maiou cu paiete pe care il bagi in pantaloni, cu un sacou cu manecile suflecate si cu o pereche de botine cu talpa ortopedica

| Baby_7403 a răspuns:

O tinuta eleganta ar putea fi alcatuita din pantalonasii tai cu talie inalta o camasa alba (sau ce culoare preferi tu), o pereche de pantofi inalti, si un plic de seara.Ai putea adauga un sacoas dragut peste:)http://www.google.ro/......tp?/imgres ca in prima poza

Sau daca vrei ceva mai de zi poti incerca cu un maieu/bluzita mai simpluta si o pereche de sandalute/cizme mai inalte.