| ancutzyka a întrebat:

Buna TPU cu ce m-as putea imbraca astazi este cald si nu prea stiu cu ce sa ma imbrac si cum as putea sa-mi fac parul un videoclip in romana se poate mersi dau funda+vot

Răspuns Câştigător
| Iris_8661 a răspuns:

Pai laughing si asa goala nu poti sa mergi pe strada laughing asa ca eu te-as sfatui sa-ti iei o rochie cu pantofi cu toc sau pantaloni scurti, maiou si sandale poti adauga ce accesorii doresti tu, iar parul depinde daca il ai scurt til poti idnrepta sau daca il ai lung la fel sau il poti ondula depinde de cum iti place :* sper ca am ajutat

2 răspunsuri:
| gfy a răspuns:

Eu zic sa stai inchisa in casa. In schimb, daca insisti sa iesi, poti sa iesi goala. Mult noroc!