| BBAlyss a întrebat:

Buna TPU

Cu ce va imbracati la festivitatea de premiere?

12 răspunsuri:
| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a răspuns:

Buna! Pai eu am decis sa ma imbrac si casual si elegant, asa ca am luat o fustita un pic mai scurta de genunchi, alba cu floricele gri, un tricou alb, pe care il bag in fusta, si pe care scrie cu negru "Love and free hugs", dar nu se vede decat "Love and" :)) si sandale albe. Si un colier simplu de argint, iar parul lasat pe spate, dar imi prind bretonul ceva de genul asta: http://saramonti.ro/poze/upload/691336851567030.jpg sau http://static.saloane-bucuresti.ro/......0prins.jpg :) Sper ca te-am inspirat;)

Răspuns utilizator avertizat
| Nutemaiholba a răspuns:

Cu o roche de vara cu florin si fara bretele

| Aduutza1993 a răspuns:

Heii,Salut.Eu o sa ma imbrac cu o pereche de pantaloni scurti, un tricou cu umerii goi dar lung, cizme de vara, parul coc, ochelari de soare. Haine lejere de vara dar si decente tongue

| positivity a răspuns:

Uniformă.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Eu, in locul tău, m-as imbraca frumos si curat. Nu extravagant, nu vulgar, ci finuț, drăguț si cu bun gust.

| FlAiser a răspuns:

Zici doar pentru fete sau pot sa scrie si baieti?

| Rianana a răspuns:

Buna!happy..La mine a fost deja festivitatea azibatting eyelashes.Si m`am imbracat in :o fustita, o camasa, si niste pantofi asortati si acesoriile necesare love struck.

| dariusbumbescu a răspuns:

Blugi rupti mestecand guma...o geaca de piele neagra si cu rimel negru.Iar parul sa fie gen rock big grin

| andulicious a răspuns:

@sunt baiat..io m-am imbracat cu un tricou' destul de vulgar laughing, blugi mai inchisi la culoare si niste bascheti alb cu mov thinking

| DeeJay97 a răspuns:

Cu ce se poate mai lejer si la moda in acelasi timp happy

| xxxxxl a răspuns:

Cu rochii:p