| Indiraada a întrebat:

Cum as putea slabi la fata desi la corp sunt deja slaba? Trebui sa fie o solutie sad

Răspuns Câştigător
| ciufuliiciii a răspuns:

Nu trebuie neaaprat sa slabesti, poti incerca un machiaj care te va face mai slaba, sa incerci sa iti acoperi pometii, sau depinde ce parte a fetei crezi tu ca este "grasa".In plus probabil ca asa este constructia ta, nu ar fi bine sa slabesti pentru ca apoi vei arata ca o anorexica. In schimb poti sa te mai ingrasi la corp, desi asta nu e o sloutie prea buna!happy sper ca te-am ajutat poti cauta pe youtube tuturiale cu machiaje. Fundaaa?:*

1 răspuns:
| Alysée a răspuns:

Ce zici de un aparat de masaj pentru fata? http://www.groupon.ro/deals/national/utildeal-aparat/945232