| mxmsksionutz a întrebat:

Cum as putea slabi si ce ar trebui sa mananc dimineata, seara, si dupa amiaza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mango999 a răspuns:

Dimineata mananca ceva usor dar consistent, de exemplu fulgi de porumb cu iaurt. dupa amiaza mananca ceva sanatos dar sa iti tina de foame, schitel cu piure de cartofi iar seara manana o salata... ceva usor sau mai bine nu manca deloc o perioada

2 răspunsuri:
| mxmsksionutz explică:

Ai putea sa alergi zi de zi 30 de minute si legat de mancare ai putea sa mananci ceva usor,dupa amiaza poti manca mancare gatita, si seara pana la ora 8, niste fructe.