| Roxanicabc12 a întrebat:

Buna TPU.Cum pot sa fac poze din alea pe jumatate? Ajutooor. Vreau sa fac poze din alea si nu stiu.cryingcryingcryingVa rog ajutati-ma.cryingcrying:?(crying. Dau >funditabig grinbig grinbig grinbig grinbig grin:"

Răspuns Câştigător
| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Pai, poti sa iti faci poze normale. pe urma le modifici cu Photoscape, baftawinking

2 răspunsuri:
| KyraW a răspuns:

Cum adica pe jumatate? unde vrei sa iti incapa? Daca vrei poze mai mici taie-le cu paint. Daca mai ai nevoie de ajutor intreba.dar incearca cuvinte mai clare

| DyannaElena a răspuns:

Www.pizap.ro acolo poti sa le editezi cum vrei! Funda?:D