| MrrLove a întrebat:

Hey TPU.cum pot sa pun poze in Microsoft office 2003 dar sa le pun unde vreau eu. cand vreau sa puno poza si o misc sa o pun alt undeva se strica tot si scrisu si tot..deci ajutati`ma
Funda

7 răspunsuri:
| PŞtefaniaP a răspuns:

Dai Copy image la poza.Iar apoi in Microsoft Office 2003 dai paste.Mie imi iesewinking sper ca te-am ajutat:*

| MrrLove explică (pentru PŞtefaniaP):

Si in Microsoft mai exiestau niste emoticoane sau ceva de genu (desene) parca. si nu stiu cum sa dau de ele. ma poti ajuta?sad

| PŞtefaniaP a răspuns (pentru MrrLove):

Pai. eu il stiu doar pe asta : ♥, si ca sa faci o fata zambitoare fa asa. happy

sper ca te-am ajutat.

| MrrLove explică (pentru PŞtefaniaP):

Nu. vreau sa zic ca vreau sa pun capete zambarete sau chestii din astea in Microsoft la asta ma refeream happy

| PŞtefaniaP a răspuns (pentru MrrLove):

Pai intri la Format, Borders and Shading si vei gasi multe puppy dog eyes

| MrrLove explică (pentru PŞtefaniaP):

Multumesc. mai am doar o intrebaree. pentru ca vad ca chiar le ai cu Microsoft :* cum pot pune o imagine pe fundal? vreau sa zic sa nu fie alb sa pun orice poza vreau eu si sa scriu pe ea

| PŞtefaniaP a răspuns (pentru MrrLove):

Pai. intri dai la format, background si pui o culoare.

Sper ca te-am ajutat. Fundita?