| BuleCuSapun a întrebat:

cum pot sa scap sau sa micsorez cearcanele sau pungile de sub ochi in afara de dormit. Apropo fundita pentru raspunsul care functioneaza! MS mult! Ciao!

Răspuns Câştigător
| tequillaXd a răspuns:

Pai incearca sa iti faci masti cu castravete sa consumi mai multe banane si sa te odihnesti mai mult.Succes!

2 răspunsuri:
| dyapapusik a răspuns:

Pai is la avon creme revigorante prentru cearcane si pungile de sub ochi...is cam scumpe(nu am incercat)...sau incearca cu apa rece sa te speci pe toata fata. sper ca te-am ajutat>big grin

| CrytekEngine6 a răspuns:

Te dai cu fard ca fetelelaughing