| OnikaM a întrebat:

Cunoasteti persoane care cumpara de pe ebay? As vrea sa imi comand un costum de baie de pe acest site si in cazul in care cunoasteti persoane care comanda la cerere si le vand in Romania, va rog sa imi spuneti.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Este destul de complicat pe ebay, trebuie sa stii că cei de pe ebay nu trimit in România produsele lor, si daca gasesti cu transport in Romania, costă foarte mult si nu se merită, mai bine cauti aici in Romania sunt multe magazine.