| aleee_6744 a întrebat:

Buna TPU`! dau Funditze SI apreciez raspunsurile! intrebare mai mult despre baieti! vreau sa stiu daca va plac fetele care au unele imperfectiuni pe fata! de exemplu: CATIVA pistrui sau cearcane...

7 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Mie unul da... exemplu la INNA tongue (va dati seama la ce ma refer)

| dsadasdsada a răspuns:

Eu am cosuri. Si nici nu ii intereseaza.
Eu as vrea sa am pistrui. laughing

| razvan1305 a răspuns:

O sa zici cas obs sau ori ce Da p mine nu ma impr foarte mult pistuii sau ori ce altceva ci mai mult corpul si firea

| SkyNet01 a răspuns:

Buna, dupa parearea mea nu e ceva rau, nu trebuie sa caracterizezi o persoana dupa felul cum arata ci dupa felul cum gandeste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe nimeni nu avantajeaza daca are cearcane, deci...
Legat de pistrui, depinde de fizionomia fetzei fiecarei fete in parte.Sunt unele fete cu pistrui care sunt foooarte hot si nu folosesc deloc machiaj. happy

| Toader_Raisa_1998 a răspuns:

Eu am pistrui bine nici prea dar nici putini baietilor de la mine din clasa nici nu le pasa dar nici pe mine nu ma deranjeaza, adica imi sta ok cu pistrui deci sa te lasi asa pentru mine orice fata straluceste la fel si cu baietii

| MuSk a răspuns:

Pistrui si ceracanele nu st o problema in schimb cosurile si punctele negre cam sunt