| LazyJohnny a întrebat:

Bună happy, Am 17 ani și sunt băiat. Vreau să vă intreb ce părere aveți despre băieți cu pistrui, eu de exemplu sunt brunet, ochii căprui si cam 1, 80 inălțime și am câțiva pistrui pe față, sub ochii si pe nas. Aș dori ca răspunsurile să vină din partea fetelor, fiți sincerewinking!

6 răspunsuri:
| strawberry03 a răspuns:

Sincer. Mi se pare dragut. Eu nu am pistrui, dar imi plac oamenii care ii au. Cel putin, e dragut. Nu am nicio problema cu asta, asa ca sa nu ai complexe sau ceva!winkingSunt adorabili!

| τττ a răspuns:

Draga Johnny, baietii cu pistrui sunt draguti puppy dog eyes La un baiat imi plac pistruii, dar cativa nu pe toata fata.Sincera sa fiu...mi-as dori sa am un iubit cu putini pistrui blushing Si nu zic asta doar ca sa te fac pe tine multumit happy In primul rand, nu conteaza frumusetea ci sufletul.

| strengaritzza a răspuns:

Pe mine una nu ma deranjeaza o chestie de genul acesta. Degeaba esti rupt din soare daca n-ai pic minte. Inca baieteii cu pistrui sunt mai interesanti, in viziunea mea. Sincer iti spun. :*

| Ella3133 a răspuns:

Din punctul meu de vedere baietii cu pistrui sunt simpaticici, dar ar trebui sa aiba si minte sa fie pe gustul meuhee hee

| Meheツ a răspuns:

Nu conteaza frate big grin baga vrajeala sa le termini si poti sa fii urat cu spume, trebuie sa iti mearga papagalu, atat tot.

| LouLi a răspuns:

Eu am pistrui mai multi ca tine, si deja m-au deranjat cand eram mai mica, acum sunt chiar fericita ca ii am. Toata lumea mi-a spus ca sunt draguti si ca "imi sade bine", asa ca nu-ti fa pb..esti deosebit! smug