| XcrisSSx a întrebat:

Bună, TPU! De ceva timp caut bocanci militari/jandarmi pentru băieți.Mă puteți ajuta? Mulțumesc! În magazine am căutat far nu am găsit și singura soluție ar fi pe net!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vezi aici dar comenzile vor fi livrate numai dupa 8 ianuarie 2017. Dar sunt buni si ieftini.
http://www.magazinulmilitar.ro/index.php?page=produse&categ_id=95

| Laura a răspuns:

La Kaki cred că au ce cauţi. Dacă nu, de ce nu întrebi direct jandarmii? Sunt destui care vând echipamente.

| lalla97 a răspuns:

Am o ruda care e jandarm si parca am auzit ca e de la firma viper.dar nu stiu unde poti gasi cauta pe net funda