| BeastlyHarlot a întrebat:

Bună TPU.
De ceva timp vreau să comand o pereche de Vans.
Pe ce site-uri aş putea găsi şi să fie şi la un preţ convenabil?
Dau ˝ fundă ˝.

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Și eu caut de ceva timp niște perechi de Vans, la un preț rezonabil. Însă, se pare că prețul de pornire, începe de la 200 lei în sus.
Și totuși, am auzit că în Deichmann, găsești vanși la 60 lei. Dacă e așa sau nu, nu știu. Dar site-uri unde ai putea găsi mai ieftin de atât, nu cred că există!

| Duucu a răspuns:

Doamna Vans! Vedeți că vrea femeia asta ceva de la dumneavoastră.

| Crissie90 a răspuns:

Pret ''convenabil'' nu gasesti doar pe okazii.ro daca ai noroc de ceva aproape nou happy in rest, cel mai bun site ramane u-man de acolo imi luam si eu tot timpul si sunt destul de rezistenti desi daca te-ai indrepta spre etnies ar fi mai ok, au talpa mai groasa, la vans se gaureste dupa un timp.