| FanAnimeXdX a întrebat:

SAlut TPU. Stiti un site de unde as putea sa comand ciorapi peste genunchi (knee socks) la un pret mai convenabil?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Te sfatuiesc sa mergi la cumparaturi prin magazinele din orasul tau si sa vezi toate preturile, cumparand de acolo unde-i mai ieftin.
Eu cred ca te ajunge mai scump daca le cumperi online, ca trebuie sa platesti transportul lor, peste plata pe bucata.

3 răspunsuri:
| SynapseNinja a răspuns:

Îți recomand ca să te uiți prin magazinele din orașul tău (știu că este și pe la Emag astfel de ciorapi). Cum a spus și AnnaBlandiana, dacă e să comanzi online plătești transportul lor. Fiindcă nu cred că o să comanzi ciorapi atât de scumpi ca să acopere prețul de transport. Acum, rămâne la alegerea ta.

| idontgiveafuck2344 a răspuns:

Gasesti sigur in H&M sau New Yorker.

| oanananana a răspuns:

Https://bit.ly/2AqZcjb uite eu am gaisit si pe eMAG