| Mihaela133134 a întrebat:

Buna TPU.De curand am facut alergie si mi-au ramas niste bube..Niste zganci destul de mari..pe unele daca le rup, curge sangele iar in locul altora am cicatrici. Vreau sa stiu cum sa scap de ele pentru ca trebuie sa plec la mare si nu pot sta cu pantaloni lungi..Va rog ajutati-ma. Fundă pentru cel mai bun raspuns! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Sa le rupi nu este niciodata o idee buna. Nu este igienic, este contraindicat si te vei alege cu si mai multe cicatrici sa stii.

Sfatul meu, du-te la cea mai apropiata farmacie, spune-le despre ce e vorba si cere sa iti dea ceva produs sa scapi de ele. Noi nu putem inlocui sfatul unui specialist in niciun caz.

Totusi, daca nu scapi de ele pana pleci, nu te du cu pantaloni lungi. N-ai de ce sa-ti fie rusine. Nu este ceva care poti controla, prin urmare n-are de ce sa-ti fie rusine. Sua poate te duci la agatat si de aia vrei atata sa scapi de ele laughing

Glumesc si eu, nu te supara pe mine. Sa stii insa ca apa marii face bine la chestii de genu asta.

Bafta! happy

1 răspuns:
| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Ma bucur ca ti-am fost de ajutor big grin