| frumusik96 a întrebat:

De curand mi-am cumparat cizme pentru vara, cele perforate. As vrea sa stiu pana cand le mai pot purta. Voi aveti? Daca da, cat timp o sa le mai purtati?

Răspuns Câştigător
| R0011 a răspuns:

Nu exista o limita. Le poti purta atata timp cat e vreme pentru ele. So, profita cat mai este cald afara.:*

10 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Toooxic merita funda

| R0011 a răspuns (pentru Sara2):

Hei. Multumesc.hee hee

| Sara2 a răspuns (pentru R0011):

Npc ai zis ce trebuie, ai si primit-o, era meritul tau

| LostInHell55 a răspuns:

Toamna porti cizme de vara?raised eyebrows atunci iarna ce porti sandale si slapi?

| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns:

Nu ti le recomand.
Din cate stiu modelul provine dintr-o linie de Fashion Items Artizanat.Nu sunt de buna calitate.Tot ce iti pot spune este ca alegerea este a ta, le poti purta cat timp este cald daca incerci sa le imbraci cu ce trebuie ceea ce e cam dificil.Fii increzatoare si realizeaza-ti propriul stil de a te imbraca.Parerea lumii nu conteaza atat timp cat tu stii ca nu esti altcineva. Daca te-as vedea cu ele n-as rade de tine.Pana la urma au fost si ele o tendinta dar acum ca vine toamna iti recomand converse, pantofi oxford, opincute. Daca stii cum sa le imbraci corect totul e okay.Bafta!

| FadetoBlack a răspuns:

Bună!
Şi eww, cizmele alea sunt chiar oribile! părerea mea!
Tot timpu' râd când văd o tipă cu cizme dinalea, poţi să le porţi cât timp e cald!
Numai bine!

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Sunt hidoase, nu aş purta aşa ceva nici plătită.

| ealextpu a răspuns:

Vreamea dicteaza. Exista modele si pentru vreme mai ploiasa/racoroasa si pentru caldura marea. Uite aici cateva modele: http://www.la-papuc.ro/......me-de-vara

| EmHinoki a răspuns:

Am si eu o pereche..si vai a fost cea mai mare gresela cand le-am achizitionat laughing. Eu le indoi pana la glezna si le mai port din cand in cand cat imi permite timul. Cca 2-3 sau chiar 4 saptamani :d.

| ZipercooDe a răspuns:

Pana iti ingheata picioarele si apoi inca o luna bonus.