| PisoiashDragalash a întrebat:

De mica am pistrui pe fata si as vrea sa scap de ei Ce as putea face sa scap de ei? OFER FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o crema la Farmec pentru Pete, Pistrui si Albirea tenului care este foarte buna. Pentru mai multe detalii cauta numele asta pe google si inainte sa il scrii scrie " review ".

4 răspunsuri:
| CristinasiVlad a răspuns:

Hei. pistruii nu dispar.dar de ce vrei sa dispara? eu imi doresc pistrui pe fata de cand ma stiu..de disparut nu dispar sad dar ii poti acoperi cu pudra sau fond de tenhappy succes. funda te rog?

| R3fleX98 a răspuns:

Citeste aici mai multe : http://adf.ly/BSzgT...

| GiuliaGiuly a răspuns:

Pistrui nu dispar, ai putea incerca pudra, fond de ten sau crema..succes!

| Skatornius a răspuns:

Intra pe adevarul.ro la sectiunea sanatate si cauta remedii pentru pistrui, ai mai multe remedii naturale acolo.