| andreyyya a întrebat:

De pe ce site as putea comanda articole vestimentare cu numele YALE( de la universitatea yale), nu stiu poate niste pulovere/tricouri etc. Am cautat online dar nu am gasit pe niciun site romanesc de unde as putea comanda. Mersi mult, v-as fi recunoscatoare! happy

1 răspuns:
| D3iDEI a răspuns:

Pei daca firma nu e romaneasca nici nu vei agsi sa cumperi in Romania, asa ca fa-i frumos poza emblemei sau cum vrei tus a arate tricoul si du-te la tipii aia care fac personalizari pe tricouri, si asta e tot.