| fugideaiceacaterup a întrebat:

Deci am intre 9-10 ani si as vrea sa stiu:
1.Cu ce as putea sa ma imbrac?(gen rochie sau fusta).
2.Am-un fel-de matreata, am incercat o gramada de samponuri am fost si la doctor si mi-a dat un sampon dar tot nu disparcrying
3.(Legat de imbracaminte)Daca puteti trimite link-uri cu haine pentru ca sunt in intarziere.
Dau funda cine da raspuns mai bun:*!

3 răspunsuri:
| QuadruplePersonality a răspuns:

1, 3. Ar fi mai normal sa o intrebi pe mama ce poti sa porti, nu crezi? Ea stie mai bine ca noi happy
2. Un fel de matreata? Sunt mai multe tipuri sau cum? A ta are alta culoare?hee hee

| Carmen a răspuns:

Apropo, pluralul la ''sampon'' este ''sampoane''winking De ce te tot agiti? Imbraca-te cum iti place. Nimic mai simplu.

| fugideaiceacaterup explică:

Pai n-are alta culoare matreata de fapt cred ca e matreata...sad si am intrebat-o pe mama dar a zis sa merg in bluza si pantalonisad deci d-aia am nevoie de ajutorhappy