| Ирина19 a întrebat:

Ce sampon antimatreata imi recomandati?
Nu aveam matreata deloc pina am incercat panten provi si dupa ala mi-a aparut matreata, am mai incercat alte samponuri ca head&shoulders, schauma, wash&go si nu ma ajuta deloc.As vrea sa incerc un sampon care sa elimine matreata definitiv.

Multumesc!

6 răspunsuri:
| jolie a răspuns:

Clear e f bun

| Helene a răspuns:

Incearca tot head@shoulders dar pune mai mult.Sh eu aveam sh mi-am scapat mai mult si nu mai aveam deloc.Incearcawinking

| BitchImfabulous a răspuns:

Clear folosesc eu si e foarte bun dar provoaca dependenta(adica trebuie sa te speli doar cu el daca nu matreata reapare).
Nu schimba prea des sampoanele si app de la wash&go mie imi pica parul.

| SRB a răspuns:

Foloseste Clear, efectul e garantat doar atata timp cat folosesti samponul dupa ce nu o sa il mai folosesti s-ar putea sa iti apara din nou matreata.incearca sa nu schimbi prea des sampoanele e si asta una din cauzele aparitiei matreti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clear

| blonda94 a răspuns:

Hey...eu folosesc garnier si sa stii ca e foarte bun!love strucknu fac matreata delocbig grin.incearca si tubatting eyelashes